Elektros prekės

Vilkikų elektros prekės

Ena LT tai vieta, skirta vilkikų elektros sistemų reikmėms. Čia rasite platų aukštos kokybės vilkikų elektros prekių asortimentą, pradedant nuo akumuliatorių, ryšio sistemų iki inverterių ir ventiliatorių. Viską, ko reikia transporto priemonės elektros sistemai palaikyti nepriekaištingoje būklėje. Mūsų asortimente produktai yra suderinami su įvairių gamintojų vilkikais, užtikrinant kaip įmanoma paprastesnį naudojimą.

Internetinėje ir fizinėje parduotuvėje prekių įsigijimas yra paprastas ir patogus, suteikiant galimybę greitai rasti reikiamas prekes, palyginti kainas ir perskaityti produktų apžvalgas, kad galėtumėte priimti teisingą sprendimą. Mes esame siekiame siūlyti tik aukščiausios kokybės prekes, kad užtikrintume klientų vilkikų veikimo patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Subkategorijos

 • Akumuliatoriai

  Akumuliatoriai sunkvežimiams

  Akumuliatoriai yra viena svarbiausių automobilių dalių. Dėl akumuliatoriaus teikiamos energijos jūs galite klausytis muzikos, pasikrauti mobilųjį telefoną ar netgi pasistatyti šaldytuvą transporto priemonėje. Akumuliatoriai yra energiją kaupiantys prietaisai, visgi papildoma įranga naudoja didelį kiekį šios energijos, dėl to akumuliatoriai silpsta ir neišvengiamai turi būti pakeisti naujais. Tiek sunkvežimių akumuliatoriai, tiek lengvųjų automobilių akumuliatoriai yra keičiami kas kelerius metus, o kartais netgi dažniau priklausomai nuo akumuliatorių gamintojo ir jų naudojimo. Kokybiški akumuliatoriai ne tik tarnauja ilgiau, bet sukelia mažiau problemų vairuotojams, yra patikimesni ekstremalesnėmis sąlygomis: važinėjant tik trumpais atstumais ar užklupus labai atšiauriems orams. Daugeliui kyla klausimai, kaip pasirinkti akumuliatorių pagal automobilį. Nepaisant naudojimo būdo ar automobilio tipo ir amžiaus – kokybiškas ir tinkamai prižiūrimas akumuliatorius visuomet yra geresnis pasirinkimas. Tai liečia tiek ekonominę, tiek ekologinę bei patogumo prizmes. Ekonominė nauda yra gana aiški – rečiau keičiamas akumuliatorius, rečiau reikia galvoti apie papildomą jo įkrovimą ar skubią pagalbą, kuri neretai kainuoja pusę akumuliatoriaus kainos.

 • Kabeliai ir lizdai

  Elektros lizdai ir kabeliai vilkikams

  Kabeliai skirti tiekti elektros energiją ir ją paskirstyti po visą sunkvežimio elektrinę įrangą. Kabeliai aukštos kokybės, lankstūs su elektros lizdais.

 • Kavos aparatai ir...

  Kavos aparatai, virduliai automobiliams

  12-24V vandens virimo virduliai, kavos virimo aparatai, mikro bangų krosnelės – komfortas jums kelionėje. Automobilinis virdulys skirtas specialiam, mobiliam naudojimui. Kavos virimo aparatas itin patogus naudoti, ir praktiškas sprendimas kavos mėgėjams! Kelionėje taip labai svarbu šiltas maistas, todėl mikro bangų krosnelė yra vienas būtiniausių prietaisų jūsų sunkvežimyje. Mikro bangų krosneles užsakome individualiai, užklausas galite siųsti el paštu, arba paskambinę telefonu.

 • Lemputės

  LED žibintai ir halogeninės lemputės automobiliams

  Lemputės 12 ir 24V sunkvežimiams ir lengviesiems automobiliams. Turime didelį automobilinių lempučių pasirinkimą: halogeninės lemputės, posūkių lemputės, galinių žibintų, priešrūkinių žibintų, gabaritinės lemputės ir galime pasiūlyti geriausią LED lempučių kainą! Nepamirškite, kad diodinės lemputės ryškiau šviečia, tausoja energija ir aplinką!

 • Ryšio sistemos

  CB radijo stotelės ir racijos

  Automobilinės racijos neretai pasitarnauja vairuotojams kelyje, jie gali pasidalinti informacija, paprašyti vienokios ar kitokios pagalbos, taip pat galite perspėti kitus vairuotojus apie kelyje laukiančias kliūtis arba iš anksto gausite perspėjimą pats. Didžiausias CB racijos privalumas yra tas, kad ji veikia "savarankiškai" jai nereikalinga prieiga prie jokio ryšio tinklo. Todėl ji veiks netgi tada kai visi mobilaus ryšio telefonai praras ryšį su tinklu. Perkant raciją taip pat reikėtų įsigyti ir anteną. Pagrindiniai kriterijai pagal kuriuos derėtų rinktis anteną yra: ilgis, pagaminimo kokybė bei tvirtinimo būdas. Patikimiausios yra įgręžiamos antenos, tačiau galite rinktis ir magnetines antenas, kurias lengviau primontuoti.
  Kitas dalykas kuris itin praverčia sunkvežimių vairuotojams, tai galinio vaizdo kameros arba parkavimo sistemos. Žinoma, vairuotojams jos padeda ne tik parkuotis, tačiau gelbsti ir sudėtingesnėse situacijose, bei gali jaustis saugiau poilsio metu.

 • Autonominiai...

  Kondicionieriai vilkikams ir žemės ūkio technikai, traktoriams

  Patogumas užtikrina darbo efektyvumą – tai įrodyta moksliniais tyrimais. Karštis alina žmogaus organizmą, todėl oro kondicionieriai sunkvežimiams yra vienas būtiniausių prietaisų kelionėje. Autonominiai kondicionieriai vilkikams gali būti tiek freoniniai tiek vandeniniai. Mūsų patirtis rodo, kad vandeninis kondicionierius vairuotojams yra patogesnis tiek dėl savo efektyvumo, tiek dėl naudojimo paprastumo. Vienas iš populiariausių mitų dėl vandeninio kondicionieriaus yra tas, jog kabinoje renkasi drėgmė, tačiau turime ilgametę patirtį atstovaujant vandeninius oro kondicionierius ir šimtus klientų, kurie su tokia problema nėra susidūrę.

 • Garso signalai

  Oriniai garso signalai automobiliams

  Garsinis automobilio signalas yra būtina kiekvienos transporto priemonės dalis. Orinis garso signalas, arba elektrinis signalas gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų kelyje, bet tuo pačiu gali ir pagyvinti jūsų sunkvežimio išorinę išvaizdą. Sunkvežimio orinis signalas gali būti puikus aksesuaras jūsų sunkvežimio tiuningui. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite automobilio signalų (12V) prancūzų gamintojo Klaxcar ir įvairių gamintojų tokių kaip Hadley, Klaxcar, Beam ir kt. sunkvežimiams skirtų signalų (24V).

 • Šildymo sistemos

  Šildytuvai sunkvežimiams ir lengviesiems automobiliams

  Automobilinis šildytuvas yra efektyvus ir ekonomiškas būdas apšildyti vairuotojų kabinoms ir vidui> Salono šildytuvas yra nepriklausomas nuo variklio darbo. Su tokiu oro šildytuvu, nesvarbu ar variklis yra įjungtas ar išjungtas, galima greitai ir tyliai sušildyti bet kokio tipo transporto kabiną. Galime jums pasiūlyti SNUGGER ir VOLCANO oro šildytuvus. Volcano automobilinis šildytuvas yra WEBASTO analogas, todėl pastarąjam tinka ir visos WEBASTO dalys.

 • Ventiliatoriai

  Automobilniai ventiliatoriai

  Automobiliniai ventiliatoriai yra puiki alternatyva kondicionieriams karštuoju metų laikotarpiu. Šie prietaisai neeikvoja daug energijos ir puikia pasitarnauja vairuotojams. Ventiliatoriai būna 12 ir 24V ties sunkvežimiams, tiek lengviesiems automobiliams.

 • Automobiliniai šaldytuvai

  Automobiliniai šaldytuvai yra nepakeičiama priemonė vairuotojams. 12 ir 24V šaldytuvai gali būti įvairių litražų. Mūsų parduotuvėje siūlomi šaldytuvai yra itin kokybšiki. Kompresoriai gaminami Italijoje, todėl jie daug kokybiškesni už kitus automobilinius šaldytuvus. Jų taip pat nereikia jungti per konverterį - šaldytuvas jungiamas tiesiogiai - taip sutaupoma energija.

 • Inverteriai

  Inverteriai ir įtampos keitikliai vilkikams

 • Saulės baterijos

  Saulės baterijų sistemos

  Fotovoltinių saulės modulių dėka, galite be vargo kompensuoti elektros energijos trūkumą, kuris susidaro naudojant įvairius elektros prietaisus (Webasto šildymas, mikrobangų krosnelė ir pan.) bei prailgina akumuliatoriaus tarnavimo laiką. Galime pasiūlyti 24v ir 12v sistemas, kurios puikiai tiks žmonėms mėgstantiems keliauti ir taupyti.
  Nesudėtingas montavimas ir garantuotas atsiperkamumas.

Aktyvūs filtrai