Prekės sunkvežimiui

Ratų grandinės, bamperiai, kuro bakai sunkvežimiams

Atraskite aukščiausios kokybės ratų grandines, bamperius, kuro bakus sunkvežimiams

Mūsų asortimente produktai yra sukurti siekiant užtikrinti maksimalų patvarumą ir efektyvumą, kad jūsų sunkvežimis galėtų atlikti darbą nepriekaištingai bet kokiomis sąlygomis.

 • Ratų grandinės sunkvežimiams: ratų grandinės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir patikimą sukibimą net ir pačiomis ekstremaliausiomis vairavimo sąlygomis. Naudodami ratų grandines, galite būti tikri, kad sunkvežimis pasieks savo paskirties vietą saugiai ir laiku.
 • Bamperiai sunkvežimiams: bamperiai yra suprojektuoti ne tik siekiant apsaugoti jūsų sunkvežimio priekį nuo pažeidimų, bet ir suteikti jam modernią išvaizdą. Pasirinkę mūsų asortimente esančius bamperius, jūs investuojate ne tik į savo sunkvežimio apsaugą, bet ir į jo estetinę išvaizdą.
 • Kuro bakai sunkvežimiams: siūlome įvairių talpų kuro bakus, kurie yra pagaminti iš aukštos kokybės korozijai atsparių medžiagų. Mūsų kuro bakai užtikrina, kad kuras būtų saugomas saugiai ir efektyviai, leidžiant jums maksimaliai išnaudoti kuro ekonomiją.

Ena LT internetinėje parduotuvėje rasite platų aukščiausios kokybės ratų grandinių, bamperių ir kuro bakų sunkvežimiams pasirinkimą, pritaikytą įvairių markių ir modelių sunkvežimiams. Mes siekiame teikti tik aukščiausios klasės prekes, kurios atitiktų kliento reikalavimus.

Atraskite Ena LT asortimentą dabar ir padarykite savo sunkvežimį paruoštu bet kokiam iššūkiui kelyje. Mes esame čia, kad padėtume jums rasti idealų sprendimą sunkvežimio priežiūrai ir modernizavimui.

Subkategorijos

 • Galinių durų apsaugos

  Galinių durų užraktai vilkikams

  Konteinerių/izoterminių priekabų durų užraktai tai apsauginė priemonė jūsų sunkvežimiui bei kroviniui. Pagaminta iš nerūdijančio plieno, cinkuoti arba galvanizuoti. Šie užraktai leis ramiau miegoti naktimis, nesijaudinant dėl krovinio saugumo.

 • Bamperiai

  Bamperiai sunkvežimiams

  Guminiai ir metaliniai bamperiai sunkvežimiams. Guminiai bamperiai padės apsaugoti jūsų sunkvežimio priekabą nuo įlenkimų atsitrenkus važiuojant atbuląją eiga. Metaliniuose bamperiuose yra integruojami galiniai žibintai, dėl kurių siunkvežimis yra matomas kelyje.

 • Kuro bakai

  Kuro bakai sunkvežimiams

  Kuro bakai visų sunkvežimių modeliams. DAF, SCANIA, VOLVO, MERCEDES, IVECO, MAN, RANAULT kuro bakai.

 • Grandinės automobilių...

  Ratų grandinės

  Grandinės sunkvežimių ratams yra pritaikytos užpūstytiems, slidiems keliams. Tai yra ypač aktualu vairuotojams keliaujanties į tokias šalis kaip Norvegija, Austirją, Italiją, Švediją ir pan. Grandinės ratams būna įvairių rūšių: kopetėlės, dygliuotos kopetėlės, sukryžiuotos, segmentinės grandinės.  Mūsų parduotuvėje sukryžiuotos, arba X tipo grandinės yra sertifikuotos, todėl tinka keliaujantiems į Austriją. Vykstantiems į kitas šalis tinka ir kopetėlių tipo grandinės.

 • Degalų bakų apsaugos

  Kuro bako užraktai

  Kuro bako užraktai, į vidų įstatomos apsaugos sistemos, ir kuro bako paėmėjo apsaugos - prekės leisiančios sunkvežimio vairuotojui ramiau islėtis naktimis. Deja, tačiau kuro vagystės vis dar yra didelė sunkvežimių vairuotojų problema. Mes jums siūlome netgi tris apsaugos sistemas prevencijai nuo vagių. Į vidų įstatoma apsauga - net atidarius kuro baką neleis vagims išsiurbti kuro, kadangi viduje esanti priemonė neleis į kuro baką patekti nusiurbimo žarnai. Kita priemone - kuro bako užraktai - būtina priemonė kiekvienam sunkvežimiui. Patariame rinktis kuro bako užraktus su ventiliacija, kad kuro bake nesikauptų dujos. Trečioji - kuro bako paėmėjo apsauga statoma ant bako viršaus, apgaubia bako kamštį.

 • Skiriamieji ženklai

  Skiriamieji ženklai sunkvežimiams ir automobiliams

 • Valytuvai

  Valytuvai sunkvežimiams

 • Vidinė durų apsauga

Aktyvūs filtrai