Kokią sunkvežimio oro šildymo sistemą pasirinkti?

Kokią sunkvežimio oro šildymo sistemą pasirinkti?

Atvėsus orams, visi pradedame galvoti apie šildymą. Ar tai būtų gyvenamasis būstas, ar transporto priemonė – visur norime jausti komfortą ir džiaugtis šiluma, kuomet už lango termometro stulpelis nebedžiugina. Šilumą transporto priemonių viduje visada padės palaikyti autonominė šildymo sistema. Taigi, kyla klausimas kodėl rinktis autonominę, jeigu jūsų transporto priemonę puikiai sušildo originali šildymo sistema?

Pradėti reikėtų nuo to, kad šildymo sistema taupo jūsų pinigus. Tai yra puiki investicija visiems vairuotojams, kurie mašinos kabinoje išbūna ilgesnį laiką. Yra apskaičiuota, kad naudojant šildymo sistemą šaltuoju metu, ji atsiperka per vieną sezoną! Transporto šildymo sistema naudoja tiek akumuliatoriaus energiją, tiek kurą, tačiau kuras yra pilamas į specialią talpą, ir jo sunaudojama kelis kartus mažiau, negu šildant su užkurtu varikliu! Taip pat, ši sistema atsijungia tuomet, kai akumuliatorius yra blogai įkrautas, arba jame lieka mažai energijos. Taigi, naudojant tokią sistemą jūs taupote kurą (variklis turi būti išjungtas), ir galite būti ramūs, kad ši sistema neiškraus jūsų akumuliatoriaus! Autonominės šildymo sistemos yra draugiškos gamtai. Taigi, jūs ne tik ženkliai sutaupysite išlaidas kurui, bet ir prisidėsite prie gamtos saugojimo.

Mūsų siūlomi Snugger ir Volcano šildytuvai yra puiki alternatyva tiems, kurie nori kokybiškos šildymo sistemos už prieinamą kainą. Šios šildymo sistemos yra lyginamos su kitais, rinkoje pamėgtais prekių ženklais, tačiau šios sistemos turi vieną pranašumą – ženkliai mažesnę kainą.

Šios oro šildymo sistemos sunkvežimiams yra itin kompaktiškos, todėl jas lengva montuoti ir paprasta prižiūrėti. Jose taip pat įmontuota perkaitimo ir voltažo saugojimo sistemos. Snugger šildymo sistema taip pat turi savidiagnostikos sitemą, kuri leidžia lengviau išspręsti iškilusius nesklandumus.

Šios šildymo sistemos gali būti pritaikomos sunkvežimiams, kemperiams, traktoriams, autobusams bei autobusiukams.

Linkime gerai pasiruošti žiemai ir nesušalti!

Product successfully added to the product comparison!