Resfriar kondicionierių gamintojų vizitas

Resfriar kondicionierių gamintojų vizitas

Nepabūgę šalčio, drėgmės ir vėjo svečiai liko sužavėti Lietuvos gamtovaizdžiu, kultūra, istorija ir žinoma, mūsų parduotuve. Po nedidelės ekskursijos, skirtos tiekėjams iš tolimosios Brazilijos, sėdome rimtiems pokalbiams.

Kaip žinia, Resfriar kondicionieriai yra gaminami Brazilijoje, kur vasarą karštis siekia net virš 40 laipsnių! Ten jie yra testuojami įvairiomis sąlygomis, bendradarbiaujant su didžiausiais sunkvežimių gamintojais. Dėl to, šie kondicionieriai atitinka aukščiausius standartus.

Su mūsų svečiais aptarėme artėjančias naujienas, bei Resfriar kondicionierių galimybes. Taip pat sugriovėme vieną iš didžiausių mitų sklandantį apie vandeninius kondicionierius:

„Vandeninis kondicionierius neveikia, kuomet vanduo bakelyje sušyla“

Pasitelkus fizikinius dėsnius buvo įrodyta, kad šiltas vanduo garuoja, o jo garai yra ataušinami ventiliatoriais. Taigi jokių ledukų į vandens bakelį mesti nederėtų, kadangi šalto vandens garavimas yra daug prastesnis, nei šilto.

Taip pat, konferencijos metu aptarėme apdailos panelių pritaikymą naujiesiems Scania, Volvo ir Iveco sunkvežimiams. Naujausias paneles, pritaikytas šiems sunkvežimiams gausime jau artimiausiu metu. Tai puiki žinia naujųjų vilkikų vairuotojams.

Sužinojome ir tai, jog Brazilijoje vairuotojai visiškai atjungia savo gamykliškai sumontuotus kondicionierius ir aušinasi tik Su Resfriar vandeniniais kondicionieriais. Tokį būda jie pasirenka dėl to, kad vandeniu aušinamas oras yra daug malonesnis mūsų kvėpavimo takams, ir žinoma, dėl to, kad Resfriar kondicionierius naudoja daug mažiau energijos.

Dėkojame mūsų svečiams, už šiltą, įdomų ir itin naudingą susitikimą!

Product successfully added to the product comparison!