Subkategorijos

 • Galinių durų apsaugos

  Konteinerių/izoterminių priekabų durų užraktai tai apsauginė priemonė jūsų sunkvežimiui bei kroviniui. Pagaminta iš nerūdijančio plieno, cinkuoti arba galvanizuoti. Šie užraktai leis ramiau miegoti naktimis, nesijaudinant dėl krovinio saugumo.

 • Bamperiai

  Guminiai ir metaliniai bamperiai sunkvežimiams. Guminiai bamperiai padės apsaugoti jūsų sunkvežimio priekabą nuo įlenkimų atsitrenkus važiuojant atbuląją eiga. Metaliniuose bamperiuose yra integruojami galiniai žibintai, dėl kurių siunkvežimis yra matomas kelyje.

 • Kuro bakai

  Kuro bakai visų sunkvežimių modeliams. DAF, SCANIA, VOLVO, MERCEDES, IVECO, MAN, RANAULT kuro bakai.

 • Grandinės automobilių...

  Grandinės sunkvežimių ratams yra pritaikytos užpūstytiems, slidiems keliams. Tai yra ypač aktualu vairuotojams keliaujanties į tokias šalis kaip Norvegija, Austirją, Italiją, Švediją ir pan. Grandinės ratams būna įvairių rūšių: kopetėlės, dygliuotos kopetėlės, sukryžiuotos, segmentinės grandinės.  Mūsų parduotuvėje sukryžiuotos, arba X tipo grandinės yra sertifikuotos, todėl tinka keliaujantiems į Austriją. Vykstantiems į kitas šalis tinka ir kopetėlių tipo grandinės.

 • Degalų bakų apsaugos

  Kuro bako užraktai, į vidų įstatomos apsaugos sistemos, ir kuro bako paėmėjo apsaugos - prekės leisiančios sunkvežimio vairuotojui ramiau islėtis naktimis. Deja, tačiau kuro vagystės vis dar yra didelė sunkvežimių vairuotojų problema. Mes jums siūlome netgi tris apsaugos sistemas prevencijai nuo vagių. Į vidų įstatoma apsauga - net atidarius kuro baką neleis vagims išsiurbti kuro, kadangi viduje esanti priemonė neleis į kuro baką patekti nusiurbimo žarnai. Kita priemone - kuro bako užraktai - būtina priemonė kiekvienam sunkvežimiui. Patariame rinktis kuro bako užraktus su ventiliacija, kad kuro bake nesikauptų dujos. Trečioji - kuro bako paėmėjo apsauga statoma ant bako viršaus, apgaubia bako kamštį.

 • Skiriamieji ženklai
 • Valytuvai
1 - 26 iš 26
Product successfully added to the product comparison!